Dlaczego zielona kawa pomaga schudnąć?
Odchudzanie

Dlaczego zielona kawa pomaga schudnąć?

Jeżeli to czytasz to znaczy, że chcesz schudnąć, i to szybko. Szybkie chudnięcie jest możliwe, możesz schudnąc nawet 1-2 kg na tydzień. Szybsze odchudzanie jest już niezdrowe, ale 1-2 kg na tydzień – to da się zrobić! Szybka dieta odchudzająca jest np. tutaj
Co więcej, możesz zrzucić wagę bez głodzenia się, bez katowania się męczącymi długimi ćwiczeniami, bez liczenia kalorii, bez kupowania drogich „cudownych” specyfików.

Wiem jak to jest gdy chce się schudnąć – sam miałem ten problem. Ważyłem kilknaście kilogramów za dużo. Nie mogłem się głodzić, bo od głodu bolała mnie głowa. Nie mogłem biegać dla schudnięcia, bo mialem uszkodzone kolano.

Chciałem w wygodny i skuteczny sposób schudnąć. Testowałem na sobie różne spsoby – aż w końcu odkryłem takie, które działają, są skuteczne i wygodne, bez głodu, bez liczena kalorii i męczącego długotrwałego wyciskania z siebie siódmych potów.

Zobacz: szybka dieta odchudzająca

Tak więc, jeżeli chesz szybko schudnąć, na przykład przed wyjazdem, balem, ważnym wydarzeniem – ta dieta jest dla Ciebie. Sam te sposoby przetestowałem na sobie, i schudłem 17 kg. Bez głodzenia się.

Tu jest sposób jak schudnąc szybko

Ważna uwaga: jeżeli ktoś obiecuje że schudniesz np. 10 kilo w tydzień – to wiedz, że to jest niemożliwe. Można schudnąć 1-2 kg na tydzień maksymalnie, bez uszczerbku na zdrowiu, na dobrej diecie. Jest tez sposób drastyczny na utratę wagi – środki przeczyszczajace, ale one usuną najwyżej 1-2 kg wagi w postaci zawartości jelit, i zero tłuszczu, a dzialanie jest krótkotrwałe – zjesz cokolwiek i waga wróci. Można się odwodnić np. nie pijąc nic i idąc do sauny – bokserzy tak robią przed ważeniem, ale są pod opieką lekarza. Jeden kulturysta po takim czymś zmarł, a jego wątroba (sprawdona w sekcji) była niemalże roztopiona. Więc jest to bardzo niebezpieczne. Ta metoda jest krótkotrwała, bo nie usuwa tłuszczu, a jak się napijesz wody to waga wróci – więc nei jest to żadne odchudzanie.

Można też sobie uciąć noge – od razu 10 kilo mniej. Inne sposoby nie istnieją. Jęzeli ktoś jest bardzo gruby (np. ma 50 kilo nadwagi) to może na diecie chudnąć trochę szybciej niż 2 kg na tydzień. Ale jeżeli ktoś ma kilka, kilkanaście kilo do schudnięcia to niestety nie da się – mówię to szczerze, żeby nie było nieporozumień. Szybko, czyli 1-2 kg na tydzień da się schudnąc, szybciej raczej nie.

Odchudzanie bez efektu JoJo

Efekt jojo, problemy zdrowotne i radykalna zmiana stylu życia związana

z wieloma wyrzeczeniami spowodowały, że coraz więcej osób poszukuje naturalnych i bezpiecznych sposobów na zrzucenie nadwagi. Leki odchudzające zawierające wiele składników syntetycznych, drakońskie diety lub wyczerpujące treningi w wielu przypadkach zapewniają jedynie tymczasowe efekty, a utracone kilogramy szybko wracają z nadwiązką. Jednym z hitów na rynku preparatów odchudzających jest obecnie zielona kawa.

Tabletka czy filiżanka kawy – co pomoże schudnąć?

Na forach internetowych, w artykułach prasowych oraz w gabinetach dietetycznych coraz częściej pada nazwa – zielona kawa (z angielskiego green coffee). Czemu ten środek zawdzięcza tak duże zainteresowanie i dobrą reputacje? Przede wszystkim temu, że w bezpieczny i w miarę szybki sposób pomaga pozbyć się nadwagi i osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Osoby, które dopiero zaczynają interesować się odchudzającymi właściwościami zielonej kawy, często zadają pytanie – czy lepsze rezultaty osiągną pijąc napój z zielonej kawy czy łykając tabletki, które zawierają zieloną kawę? Zdania są podzielone. By odpowiedzieć na to pytanie, należy dowiedzieć się, jak działa zielona kawa.

Dlaczego zielona kawa pomaga schudnąć?

Wbrew pozorom zielona kawa nie jest nowością i nie zawiera żadnych „cudownych” składników, które pomagają schudnąć. Jest to prostu zwykła kawa pozyskiwana z ziaren kawowca, jednak nie jest poddana obróbce termicznej. Palenie pozbywa bowiem kawy wartości odchudzających i odżywczych. Ziarna kawy oczyszczane na sucho zachowują swoje cenne właściwości. Głównym składnikiem, odpowiedzialnym za skuteczne odchudzanie jest kwas chlorogenowy. Jest to naturalny polifenol, czyli silny przeciwutleniacz, który występuje w roślinach i owocach (ale najwięcej znajdziemy go w zielonek kawie). Pod wpływem wysokiej temperatury składnik ten

traci swoje cenne właściwości, gdyż jego struktura chemiczna ulega zniszczeniu. Jest to ważny powód, dlaczego decydując się na kurację odchudzającą na bazie zielonej kawy, lepiej jest sięgać po tabletki niż picie gorącego napoju.

Skuteczność zielonej kawy udowodniona naukowo

W medycynie naturalnej prozdrowotne właściwości zielonej kawy są znane już od dawna. Jej niezwykła skuteczność została także sprawdzona naukowo. W badaniach przeprowadzonych przez amerykańskich naukowców wzięło udział 16 osób. Grupa przez 6 tygodni spożywała odpowiednio ekstrakt z zielonej kawy o wysokim stężeniu (1050 mg), stężeniu niskim (700 mg) oraz kontrolnie placebo. Badania przeprowadzane były krzyżowo. Każdy uczestnik został poproszony o to, by odżywiać się tak samo, jak przed przystąpieniem do badań i nie zmieniać swojego stylu życia. Wyniki badań zaskoczyły pozytywnie naukowców. Dowiodły jednoznacznie, że zielona kawa skutecznie zmniejszyła indeks BMI badanych, czyli masa ich ciała oraz tkanka tłuszczowa zostały zredukowane. Jeszcze większym zaskoczeniem okazało się odkrycie, że u badanych osób została unormowana praca serca. Średni spadek masy ciała wyniósł 8,04 kg. Poziom BMI obniżył się o średnio 2,92 kg/m2, a ilość tkanki tłuszczowej została zredukowana aż o 4,44 %.

Tabletki z zielonej kawy opracowano z myślą, aby ułatwić ich zażywanie i sprawić, że nie będzie ono przykrą koniecznością.

UWAGA: Przez limitowany okres czasu oficjalny dystrybutor tabletek Zielona Kawa ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% gwarancja zwrotu pieniędzy za wykupioną kurację odchudzającą w przypadku gdy nie przyniesie ona oczekiwanych efektów.

Kliknij tutaj, żeby zamówić suplement Zielona Kawa

Korzystając z tego linka, przesyłkę dostaniesz ZA DARMO

!!! OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI !!!

W związku z dużym popytem oraz wyczerpującymi się zapasami.

You may also like...

2 Comments

Comments are closed.