Domowy spalacz tłuszczu – naturalny i bezpieczny
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Preparaty zwane spalaczami tłuszczu to często chwyty marketingowe, lub naturalne substancje sprzedawane w bardzo wysokich cenach. Jeszcze inne preparaty często składają się z niebezpiecznych dla zdrowia substancji.

Oto przepis na skuteczny spalacz tłuszczu, który wykonasz bardzo tanim kosztem. Jest on bezpieczny dla zdrowia, gdyż składa się tylko i wyłącznie z naturalnych substancji.

Przygotuj cynamon, pieprz cayenne oraz imbir; Przyprawy te kupisz za kilka złotych.

Zaparz kawę. Najlepiej naturalną, czarną.

Przygotuj talerzyk lub naczynie oraz kapsułkę z jakimś suplementem np. witaminowym. Ja użyłem BCAA.

Przygotuj po ok. 1/3 łyżeczki każdej z przypraw.

Wymieszaj wszystko dokładnie razem.

Opróżnij kapsułkę po suplemencie. Tego typu żelatynowe kapsułki są również dostępne na

foto202856 4 Domowy spalacz tłuszczu – naturalny i bezpieczny

portalach aukcyjnych.

Umieść proszek w obydwu częściach kapsułki. Postaraj się zmieścić maksymalną jego ilość.

Zamknij dokładnie kapsułkę i oczyść. Najlepiej spożywać je popijając kawą na ok. 30-40 minut przed treningiem.

Przed treningiem możesz zażyć 1 lub 2 kapsułki w zależności od upodobań. Składają się wyłącznie z naturalnych składników. Kofeina zawarta w kawie wzmaga spalanie tkanki tłuszczowej. Gotowe kapsułki możesz przechowywać w pojemniku bardzo długo.

>>>>  Pure Forskolin Slim – opinie – cena
Poprzedni artykułPorady kosmetyczki
Następny artykułSzkarlatyna – leczenie, objawy, informacje
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.