HalluGo korekcja haluksów.Sprawdzamy jak to działa?
Uroda

HalluGo korekcja haluksów.Sprawdzamy jak to działa?

Haluks – „Znam ten ból…”. O haluksach wiedzą wszyscy, nie wszyscy mają świadomość zagrożenia. Jeśli czujesz, że palący ból utrudnia Ci chodzenie, rozpocznij akcję – „ELIMINACJA”. Wyeliminuj haluksy już w kilka tygodni!

Czym są haluksy?

Haluksy

to jedna z najpoważniejszych chorób XXI wieku. Czy wiedziałaś, że paluch koślawy to schorzenie, które dotyka ok. 25% Polek po 50. roku życia? Jak podają źródła, haluksy mogą stać się udziałem każdego z nas – bez względu na wiek, płeć oraz rodzaj wykonywanej pracy! Haluksy u mężczyzn? Tak, to możliwe! Mężczyźni (zwłaszcza ci realizujący pracę w pozycji siedzącej lub stojącej) narażeni są na powstanie palucha

koślawego.

Ból i pieczenie na własne… życzenie

Ból (spowodowany obecnością haluksów) potrafi unieruchomić pacjenta na wiele godzin. „Nie chcę tak żyć!”. Jeśli czujesz, że choroba stanowi zagrożenie dla zdrowia, życia i urody, zdecyduj się na fenomenalną terapię korygującą. Być może nie wiesz, ale haluks to wynik Twojej beztroski – ile razy nakładałaś za ciasne obuwie? Ile razy kroczyłaś w za wysokich szpilkach bądź koturnach? Zbyt często, prawda? Gdy haluksy (spowodowane noszeniem za małego obuwia, nadwagą oraz brakiem bądź niewielką ilością ruchu) napawają Cię żalem i trwogą, wejdź w posiadanie naszej kuracji stabilizującej. Oto HalluGo – morderca haluksów, odcisków oraz bólu stóp!

HalluGo i Twoje życie nabiera znaczenia…

 • KONIEC bólu, pieczenia i codziennych katuszy!
 • KONIEC inwazyjnych zabiegów leczniczych!
 • KONIEC szpecących otarć i nagniotków!
 • KONIEC wizyt u drogich specjalistów – podologów!
 • KONIEC nocnych skurczów i nieprzespanych nocy!
 • KONIEC siedzenia w domu oraz wymijających odpowiedzi – „Przepraszam, nie dam rady…”!

HalluGo i chce się żyć…

„Hallu Go? Brzmi dość zawile… Czy poradzę sobie z aplikacją urządzenia?”

Oczywiście! HalluGo to korektor do użytku domowego. Wystarczy kilka małych trików, by element zagościł na Twojej stopie. Spójrz na instrukcję poniżej i wykonaj nasze polecenia.

Widzisz pasek na korektorze? Świetnie! Rozluźnij go do samego końca. Przygotowany aparat nałóż w następujący sposób:

 • przednią część umieść po wewnętrznej stronie palucha,
 • część z gąbką – na zwyrodniałym stawie.

Postępuj według dalszych wskazówek.

Zwróć uwagę na podeszwę. Widzisz pasek ściągający? Chwyć za element i owiń nim zewnętrzną stronę stopy. W górnej części znajdziesz zaczep – przymocuj do niego pasek i zapnij taśmę. Głównym zadaniem paska ściągającego jest uciskanie palucha (paluch powinien być stabilny). Aby Twoja kuracja przyniosła efekt w postaci zdrowej, mocnej stopy, powinnaś/powinieneś zwiększać siłę naciągnięcia rzepu (paska ściągającego). To działa!

Ucisk przy podstawie palucha krzyczy – „ALARM, ALARM?”. Spokojnie! Ból w tej części ciała

świadczy o jednym – Twój stabilizator dopasował się do kształtu stopy. Akcja – „ELIMINACJA” została rozpoczęta!

Jak często stosować HalluGo?

Codziennie! HalluGo to korektor dający pełną swobodę działania. Dość zabiegów i kosztownych kuracji! Dość niezadowalających wyników terapii! Posiadając lekki stabilizator, możesz rehabilitować się we własnym domu. Co istotne, HalluGo powinnaś/powinieneś aplikować w ciągu dnia. „Dlaczego?”. Z prostej przyczyny – w ciągu dnia Twoje stawy są bardziej aktywne. Bardziej dynamiczne stawy = szybciej zredukowana deformacja stopy!

 

PAMIĘTAJ!

Już po dwóch tygodniach stosowania Hallu Go, Twoje stopy odetchną z ulgą!

Dla mamy, babci bądź siostry

HalluGo to produkt polecany każdej grupie wiekowej. Jeśli Twoja mama, babcia bądź siostra zmagają się z palącą dysfunkcją, przedstaw (jednej lub wszystkim) nasz bezkonkurencyjny korektor HalluGo – będą zadowolone. Urodziny, imieniny? Spraw bliskiej osobie wyjątkowy prezent w dniu jej święta – to się opłaca!

„Słyszałam, że HalluGo działa cuda. Jak mogę wejść w posiadanie rewolucyjnej terapii korygującej?”

To proste! Aby HalluGo zagościł na Twojej stopie, powinnaś/powinieneś zamówić produkt na naszej stronie internetowej. Hallu Go to produkt polecany przez lekarzy – podologów (tj. specjalistów zajmujących się chorobami stopy), zatem śmiało możesz stosować go w ramach domowej rehabilitacji.

 • Obsługa łatwiejsza niż myślisz!
 • Skóra gładka jak nigdy dotąd!
 • Koślawy paluch – usztywniony!
 • Stuprocentowa likwidacja bólu i zaczerwienienia!
 • Skuteczna eliminacja obrzęku oraz deformacji!
 • Idealne dopasowanie aparatu do kształtu oraz rozmiaru stopy!
 • Tylko sprawdzone materiały!

Chyba nie musimy Cię przekonywać, że HalluGo to najskuteczniejsza broń w walce z palącymi haluksami? Od dzisiaj Twoje życie już nigdy

nie będzie takie samo… Wypróbuj HalluGo i ciesz się nowym, lepszym życiem!

„Same dobre wiadomości. Czy HalluGo posiada wady? Nigdy nie słyszałam o złych stronach korektora!”

Jedyną wadą kuracji stabilizującej jest konieczność długotrwałego noszenia aparatu (co przy dłuższej eksploatacji, może być męczące). Sugerujemy jednak – dasz radę!

You may also like...