Ile wynosi średnia długość penisa?
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Wydawać by się mogło, że tylko przedstawicielki płci pięknej odczuwają presję z powodu swojego wyglądu, budowy ciała oraz sylwetki. W przypadku mężczyzn, kilka kilogramów więcej nie jest tak rażące, jednak bardzo ważną rolę w ich przeświadczeniu odgrywać będzie długość penisa. Mężczyźni, którzy posiadają swoje członki odbiegające od normy będą posiadali mniejszą pewność siebie, niższą samoocenę oraz gorsze samopoczucia.

Długość i wielkość penisa będzie uwarunkowana przede wszystkim przez geny. Nawet jeśli twoi koledzy w szatni będą ukradkiem zerkać na niego z niejakim podziwem to sama partnerka nie do końca musi być zadowoloną, kiedy dźgasz aż jej szyjkę macicy, czy powodujesz rozwarcie porównywalne

foto20285 Ile wynosi średnia długość penisa?

do tego w czasie porodu.

Rozmiary członków mogą być różne. Wielu mężczyznom wydaje się, że ich penis jest za małym, gdzie ich głównym porównaniem są przeważnie filmy pornograficzne, gdzie tak naprawdę występują ewenementy natury, dodatkowo szprycowane różnego rodzaju środkami. Jeśli chodzi o średnie krajowe i europejskie co do długości męskich członków istnieje bardzo wiele wiarygodnych źródeł, w których będzie można zaciągnąć wiedzy. W stanie spoczynku średnia długość penisa wynosi niespełna dziewięć centymetrów u białych mężczyzn. W stanie wzwodu natomiast średnia długość to niecałe czternaście centymetrów, co będzie pocieszeniem dla tych, którzy sądzą, że odbiegają w bardzo dużym stopniu od normy. Średnio obwód natomiast będzie porównywalny do średniej długości, co dla większości wydawać może się nierealnym, jednak właśnie tak jest.

Długość penisa uzależniona będzie także od warunków etnicznych oraz rasowych, udowodnionym jest, że większość przedstawicieli rasy czarnej posiada najdłuższe członki na świecie według średniej, najkrótsze natomiast chińczycy oraz inni przedstawiciele krajów azjatyckich. Ile wynosi jednak średnia długość penisa w Polsce? Nasi rodacy z pewnością nie mają się czego wstydzić, gdyż przekracza ona o kilka procent średnią europejską, więc są aspekty w których nie znajdujemy się na szarym końcu w unii europejskiej.

>>>>  Produkty Szkolenia Silnego

Poprzedni artykułHerbata Ekologiczna
Następny artykułOsteoren, śmietana z zapalenia stawu osteo, śmietana
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.