Ile wynosi średnia długość penisa?
Seksualność

Ile wynosi średnia długość penisa?

Wydawać by się mogło, że tylko przedstawicielki płci pięknej odczuwają presję z powodu swojego wyglądu, budowy ciała oraz sylwetki. W przypadku mężczyzn, kilka kilogramów więcej nie jest tak rażące, jednak bardzo ważną rolę w ich przeświadczeniu odgrywać będzie długość penisa. Mężczyźni, którzy posiadają swoje członki odbiegające od normy będą posiadali mniejszą pewność siebie, niższą samoocenę oraz gorsze samopoczucia.

Długość i wielkość penisa będzie uwarunkowana przede wszystkim przez geny. Nawet jeśli twoi koledzy w szatni będą ukradkiem zerkać na niego z niejakim podziwem to sama partnerka nie do końca musi być zadowoloną, kiedy dźgasz aż jej szyjkę macicy, czy powodujesz rozwarcie porównywalne

do tego w czasie porodu.

Rozmiary członków mogą być różne. Wielu mężczyznom wydaje się, że ich penis jest za małym, gdzie ich głównym porównaniem są przeważnie filmy pornograficzne, gdzie tak naprawdę występują ewenementy natury, dodatkowo szprycowane różnego rodzaju środkami. Jeśli chodzi o średnie krajowe i europejskie co do długości męskich członków istnieje bardzo wiele wiarygodnych źródeł, w których będzie można zaciągnąć wiedzy. W stanie spoczynku średnia długość penisa wynosi niespełna dziewięć centymetrów u białych mężczyzn. W stanie wzwodu natomiast średnia długość to niecałe czternaście centymetrów, co będzie pocieszeniem dla tych, którzy sądzą, że odbiegają w bardzo dużym stopniu od normy. Średnio obwód natomiast będzie porównywalny do średniej długości, co dla większości wydawać może się nierealnym, jednak właśnie tak jest.

Długość penisa uzależniona będzie także od warunków etnicznych oraz rasowych, udowodnionym jest, że większość przedstawicieli rasy czarnej posiada najdłuższe członki na świecie według średniej, najkrótsze natomiast chińczycy oraz inni przedstawiciele krajów azjatyckich. Ile wynosi jednak średnia długość penisa w Polsce? Nasi rodacy z pewnością nie mają się czego wstydzić, gdyż przekracza ona o kilka procent średnią europejską, więc są aspekty w których nie znajdujemy się na szarym końcu w unii europejskiej.

You may also like...

1 Comment

Comments are closed.