Piękne usta w zasięgu ręki każdej kobiety
Zdrowie

Piękne usta w zasięgu ręki każdej kobiety

Mało która kobieta w Polsce jest całkowicie zadowolona ze swojego wyglądu. Wiele chciałoby w sobie coś zmienić. Nie trzeba jednak iść przy tym pod skalpel chirurga plastycznego, aby uzyskać pożądane efekty estetyczne, przynajmniej jeśli chodzi o wygląd, objętość i kształt ust. Warto wypróbować w pierwszej kolejności małoinwazyjne metody powiększania ust, a być może okaże się, że kosztowne, niosące za sobą ryzyko powstania powikłań groźnych dla zdrowia i życia człowieka operacje plastyczne, w ogóle nie będą potrzebne. Jak to możliwe?

Polki niezadowolone ze swojej powierzchowności

Klinika Dentim Body przeprowadziła ankietę na 1000 kobiet, w celu sprawdzenia, czy są one zadowolone ze swojego wyglądu.

Okazuje się, że aż 89 proc.  Polek ma kompleksy na tle swojej powierzchowności, a 70 proc. chętnie poddałoby się zabiegom z zakresu chirurgii plastycznej czy medycyny estetycznej, aby usunąć swój kłopotliwy problem z zakresu urody. Pomimo faktu, że na świecie Polki są uznawane za jedne z najbardziej urodziwych kobiet, to jednak tylko 7 proc. z nich jest w pełni usatysfakcjonowanych z tego, jak wyglądają.

Wiele pań ma kompleksy dotyczące swojej wagi, zmarszczek, rozmiaru piersi i pośladków czy ust. Można im zaradzić dzięki skalpelowi czy chemicznym wypełniaczom. W przypadku ust narzekamy na ich kształt, niewyraźny kontur czy zbyt cienkie wargi. W gabinetach medycyny estetycznej można w krótkim czasie, w ramach z pozoru prostego zabiegu, powiększyć usta. Dzięki kwasom hialuronowym lub wypełniaczom stałym, dodamy objętości wargom, wymodelujemy je w pożądany sposób, przez co będą wyglądać tak, jak oczekuje tego kobieta.

Niestety, niektóre panie chcąc zaoszczędzić poddają się zabiegom powiększania ust w klinikach bez renomy, których reputacja jest co najmniej wątpliwa. Stąd też po latach okazuje się, że zamiast w pełni bezpiecznego wypełniacza wstrzyknięto im silikon techniczny, który został odrzucony przez organizm. W efekcie zamiast pożądanego kształtu i objętości ust kobieta otrzymuje problem, który trudno usunąć. W ekstremalnych przypadkach może dojść do martwicy tkanek i jedynym sposobem na zatrzymanie procesu gnilnego, będzie usunięcie części ust i wypełniacza. To zabiegi bolesne i trwale zniekształcające twarz pacjenta.

Bezpieczne powiększanie ust

W obawie przed negatywnymi skutkami zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, wiele kobiet w ogóle nie podejmuje się chirurgicznego wypełniania ust i poprawy ich kształtu. Tymczasem jednak istnieje bezpieczna, łatwa i powszechnie dostępna metoda na dodanie ustom pożądanej objętości. Nie trzeba wydawać też majątku na operacje plastyczne. Cena produktu Magni Lips pozytywnie zaskakuje klientki, podobnie jak efekty, jakie można uzyskać po jednorazowym użyciu specyfiku posiadającego formę błyszczyka.

Lekarze, którzy obserwowali

efekty uzyskiwane przez pacjentki stosujące przez 2 tygodnie Magni Lips byli w szoku. Produkt pozwolił bowiem na powiększenie ust nawet o 67 proc. w stosunkowo krótkim czasie. Wystarczy dwa razy dziennie, rano i wieczorem nakładać Magni Lips na usta, aby szybko pozyskać piękny ich kształt i zwiększoną objętość.

Skład Magni Lips

Jest to metoda powiększania ust bezpieczna, bezbolesna i tańsza od inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Błyszczyk Magni Lips jest łatwy w użyciu, a jego sekret tkwi w składzie pochodzenia naturalnego. Producent zadbał o to, aby wykorzystać znane, bezpieczne dla zdrowia substancje. Podstawą Magni Lips jest kolagen oraz acmella, czyli wyciąg roślinny, zawierający alkoidy, zwłaszcza spitanthol. Posiada on o 300 proc. więcej substancji aktywnych niż inne produkty, jakie powszechnie są wykorzystywane w kosmetyce do pielęgnacji ust.

Po jednorazowym nałożeniu błyszczyku Magni Lips na usta natychmiastowo stają się one pełniejsze, a kobiety, które wypróbowały go, mówią że efekt estetyczny jest więcej niż zadowalający. Usta powiększają się po pierwszym dniu stosowania błyszczyka nawet o 20 proc., a po 2 tygodniach – średnio o 67 proc. Okazuje się więc, że nie trzeba poddawać się operacjom plastycznym, aby mieć usta, o których zawsze marzyliśmy.

Wpływ Magni Lips na zdrowie człowieka

Co najważniejsze, Magni Lips nie wpływa negatywnie na zdrowie osób, które go używają na co dzień. Zostało to potwierdzone na drodze testów klinicznych, jakie były prowadzone na Uniwersytecie Stanowym w Minnesocie w Stanach Zjednoczonych. Naukowcy powiedzieli również, że błyszczyk rzeczywiście daje zadziwiające efekty w zakresie powiększania ust człowieka.

Gdzie go kupić?

Najlepiej

w renomowanych klinikach medycyny estetycznej lub za pośrednictwem strony internetowej producenta Magni Lips. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że kupujemy oryginalny produkt, który spełni nasze oczekiwania. Kupując błyszczyk Magni Lips online, można skorzystać z atrakcyjnej promocji cenowej.  Warto wypróbować w pierwszej kolejności nieinwazyjną, bezpieczną metodę powiększania ust, zanim pozwolimy komukolwiek wstrzyknąć wypełniacz w wargi – zwłaszcza, jeśli chodzi o wypełniacze trwałe.

You may also like...