Plastry Dermicos Vive - sposób na piękne włosy
Uroda

Plastry Dermicos Vive – sposób na piękne włosy

Mocne, gęste włosy i brak problemów z łysieniem to efekt stosowania specyfiku Demicos Vive. Kuracja przeciw wypadaniu włosów Demicos obejmuje specjalne plastry o unikalnym składzie, które korzystnie wpływają na cebulkę włosa i odbudowują ją. Dzięki nawet 3 tygodniowej kuracji można skutecznie zagęścić włosy, a w niecałe dwa tygodnie pozbyć się uciążliwego problemu wypadania włosów. Jak to możliwe? Jakie opinie na temat Demicos Vive prezentują eksperci – lekarze i kosmetolodzy?

Łysienie traumatycznym przeżyciem

Utrata włosów w młodym wieku – 20-30 lat jest katastrofą zarówno dla mężczyzny, jak i dla kobiety. W późniejszym wieku również taka sytuacja jest wysoce niepożądana. Włosy są atrybutemmłodości i – w zależności od płci – kobiecości czy męskości. Kobiety bez włosów zwracają jednak większą, negatywną uwagę niż mężczyźni ogoleni na łyso. Panowie mają wybór w momencie, kiedy ich włosy mocno wypadają i zaczynają się robić na głowie zakola czy łysinka. Mogą po prostu zgolić swoje włosy i prezentować taką nowoczesną „fryzurę”. Dziś nikt się takiemu wyglądowi nie dziwi. Jeśli jednak to kobieta jest łysa, wówczas insynuuje się, jakoby miała chorobę nowotworową i to przez nią straciła swoje włosy.

Niekiedy nie jest to dalekie od prawdy. Rzeczywiście leczenie onkologiczne, m.in. przyjmowanie chemii, prowadzi do utraty owłosienia, w tym również na głowie. Niemniej, po zakończeniu leczenia włosy zaczynają odrastać, dlatego skutek chemii jest odwracalny dla pacjentów.

Rak nie jest jednak jedyną przyczyną wypadania włosów. Może to być spowodowane tak u kobiet, jak i u mężczyzn, zaburzeniami w gospodarce hormonalnej organizmu. Młode matki doświadczają problemu nadmiernego wypadania włosów po ciąży, w okresie karmienia, zwłaszcza, jeśli zmuszone są prowadzić dietę eliminacyjną i nie przyjmują zalecanych witamin dla kobiet karmiących. W okolicach 2-3 miesiąca życia dziecka u matki może rozwinąć się problem wypadania włosów. Wiele młodych mam obawia się, że wkrótce straci wszystkie włosy z głowy. Na szczęście, bardzo rzadko do tego dochodzi, a po kolejnych 3-4 miesiącach kłopoty z wypadaniem włosów przestają być tak nasilone, a fryzura sama się zagęszcza.

Intensywne wypadanie włosów, ich przerzedzanie się i osłabienie może ponadto wynikać z nieprawidłowej pielęgnacji, zbyt częstych zabiegów fryzjerskich i stylizacyjnych, z przebytych chorób nadmiernego stresu i braku witamin w diecie. Za gorszą kondycję włosów u wielu osób odpowiadają uwarunkowania genetyczne. Jeśli ojciec lub matka, albo oboje rodziców miało problem z wypadaniem włosów lub z przedwczesnym łysieniem, my również możemy się z nimi zetknąć.

W praktyce kosmetologicznej wypadanie włosów jest spowodowane tym, że otoczka kolagenowa znajdująca się wokół korzenia włosa jest nieprawidłowo odżywiona i uciska to miejsce.

Automatycznie blokowany jest dopływ składników odżywczych, co prowadzi do osłabienia skóry głowy i obumierania włosów. W ten sposób rozpoczyna się proces ich wypadania, a nawet łysienie. Jeśli nie chcemy stracić wszystkich włosów, musimy podjąć się efektywnej walki z wypadaniem. Jak tego dokonać? Dobrym pomysłem będzie wykorzystanie kuracji z Demicos Vive. Czym jest ten specyfik, gdzie można go kupić oraz jaka jest jego cena?

Oręż walki o piękne włosy

Zdecydowana większość kosmetyczek i lekarzy dermatologów jest przekonana o tym, że walka z wypadaniem włosów wymaga systematyczności i cierpliwości. Nie da się tak szybko zahamować tego negatywnego procesu, wzmocnić włosy i sprawić, aby były piękne, silne i zdrowe. Żeby wzmocnić strukturę włosów należy stosować regularnie szampony i odżywki przeznaczone do tego celu, łykać suplementy na zdrowe włosy, czy też zafundować sobie profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Można jednak o wiele prościej zatrzymać wypadanie włosów i zagęścić czuprynę z wykorzystaniem Demicos.

Demicos Vive to specjalne plastry, które można kupić między innymi w sieci internetowej, które zgodnie z przeprowadzonymi badaniami, pozwalają zagęścić włosy o 7 proc. w trakcie pierwszego tygodnia stosowania. Występują nawet przypadki, w których pacjenci stosujący Demicos Vive uzyskiwali zagęszczenie włosów o 15 proc. w ciągu pierwszych 48 godzin. Generalnie, dzięki metodzie Demicos Vive można przyspieszyć wzrost i zagęścić włosy o 67 proc. w miesiąc oraz zatrzymać proces ich wypadania i utraty w ciągu pierwszych 12 dni. Dzięki Demicos Vive korzeń włosa staje się lepiej odżywiony już po pierwszym dniu.

Dzieje się to dzięki unikalnemu składowi

specyfiku. Zawiera on L-cysteinę, adenozyny oraz olej z palmy sabałowej. Są to naturalne substancje, które odbudowują włosy i stymulują ich odrastanie. Naturalne właściwości kosmetologiczne Demicos Vive powodują, że można przywrócić swoim włosom dobry wygląd i delikatność w dotyku .

You may also like...