Quick Sun Spray – efekty widoczne już po siedmiu minutach!
Zdrowie

Quick Sun Spray – efekty widoczne już po siedmiu minutach!

 

Naturalna opalenizna to marzenie każdej kobiety. Niestety, gdy za oknem pada śnieg/deszcz, trudno o wymaganą dawkę słońca. Warto jednak wiedzieć, że obok naturalnych sposobów na przyciemnienie karnacji, istnieją również sztuczne, nie zagrażające zdrowiu metody.    

Quick Sun Spray – bezpieczna alternatywa dla słońca

Quick Sun Spray to produkt do użytku zewnętrznego, przeznaczony dla kobiet w każdym wieku. Preparat w formie mgiełki można stosować w domu, na wczasach oraz w podróży – buteleczka zajmuje niewiele miejsca. Quick Sun Spray stanowi alternatywę dla słońca i co istotne – nie powoduje skutków ubocznych. Dzięki codziennej aplikacji, Twoja skóra stanie się miodowo – złocista,

ponadto – nie będzie wystawiona na szkodliwe działanie promieniowania ultrafioletowego. W tym kontekście warto nadmienić, że regularne zażywanie kąpieli słonecznych może negatywnie wpłynąć na jakość i stan skóry. Częste przebywanie na słońcu przyśpiesza starzenie się Twojej skóry oraz działa rakotwórczo. Chcąc zapobiec ewentualnym skutkom opalania, warto zrezygnować z przedstawionej formy wypoczynku. Po co narażać skórę na działanie promieniowania UV, skoro można przyciemnić ją w znacznie bezpieczniejszy sposób. Quick Sun Spray to środek przebadany laboratoryjnie oraz udokumentowany przez NCBI (Amerykańskie Narodowe Centrum Informacji Biotechnologicznej), dzięki czemu może służyć każdej współczesnej kobiecie – również Tobie!  

Unikalny skład Quick Sun Spray

  • Karoten.
  • DHA.
  • Ekstrakt z orzecha włoskiego.

Karoten to istotny składnik popularnych kremów i środków samoopalających. Komponent należy do karotenoidów, tj. grupy organicznych związków chemicznych, które zapewniają zdrowy i piękny wygląd skóry. Beta – karoten daje możliwość uzyskania ciemnej karnacji – bez konieczności wystawiania skóry na działanie promieniowania UV. Godnym przytoczenia jest również fakt, że karoten chroni cerę oraz zwalcza wolne rodniki.

DHA (jak podaje większość źródeł) jest podstawowym budulcem samoopalaczy. Warto wiedzieć, że brązowa opalenizna stanowi rezultat reakcji chemicznej zachodzącej w skórze człowieka. Dla uściślenia – to następstwo reakcji pomiędzy dihydroksyacetonem a aminokwasami, które występują w ludzkim naskórku. Pierwsze efekty kuracji można zaobserwować po ok. sześćdziesięciu minutach, natomiast końcowe – po pięciu – sześciu godzinach od zastosowania preparatu.  

Ekstrakt z orzecha włoskiego to ostatni element Quick Sun Spray – samoopalacza do użytku domowego. W tym momencie warto nadmienić, że zarówno liście, jak i łupiny orzecha mają w swoim składzie – juglon, czyli barwnik, który – stosowany regularnie, gwarantuje naturalny, złocisty odcień skóry.

Połączenie beta – karotenu, DHA oraz wyciągu z orzecha włoskiego, stanowi silnie opalającą mieszankę, zapewniającą długotrwałe efekty. Komponenty – użyte w odpowiedniej oraz bezpiecznej dla zdrowia dawce, pozwalają cieszyć się miodowym

odcieniem skóry. 

Korzyści wynikające ze stosowania Quick Sun Spray 

  • łatwa aplikacja (przy użyciu dłoni),  
  • stuprocentowe zadowolenie,
  • skóra ciemniejsza o kilka tonów (nawet o pięć odcieni),
  • efekty widoczne już po siedmiu minutach,
  • możliwość równomiernego rozłożenia preparatu – bez rolowania się oraz wysuszania skóry,
  • gwarancja pięknej, opalonej skóry – bez widocznych plam i niedoskonałości.

Quick Sun Spray nie pozostawia śladów na jasnych ubraniach, dzięki czemu może być stosowany przez osoby noszące białą odzież. Produkt doskonale wchłania się w skórę i co istotne – zapewnia gładką powierzchnię, bez nieprzyjemnego efektu „klejenia się”. Dobrze jednak wiedzieć, że Quick Sun Spray nie zadziała tak samo na każdej skórze – wszystko zależy od stanu cery oraz karnacji danej jednostki.      

Aplikacja Quick Sun Spray

Quick Sun Spray to preparat łatwy i bezpieczny w stosowaniu. Mgiełkę można aplikować na ciało oraz skórę twarzy – bez konieczności wychodzenia z domu. Godnym zauważenia jest również fakt, że produkt nie pozostawia plam i przebarwień na ciele – na skutek równomiernego spryskania powierzchni. Quick Sun Spray należy stosować dwa razy dziennie, aż do uzyskania pożądanego rezultatu. 

Uwaga!

Przed nałożeniem Quick Sun Spray – na ciało oraz twarz, dobrze jest przeprowadzić odżywczy peeling. Krótki zabieg sprawi, że skóra stanie się jędrna oraz gładka, czyli  pozbawiona martwego naskórka.

Jak zamówić samoopalacz Quick Sun Spray?

Mgiełkę Quick Sun Spray można zamówić bez wychodzenia z domu, przy użyciu laptopa bądź komputera stacjonarnego. Produkt należy zamówić na naszej stronie internetowej. Klienci, którzy kupią Quick Sun Spray po raz pierwszy, mogą

liczyć na 55% zniżkę. Zniżka jest jednorazowa! Jeśli Klient nie zauważy różnicy lub będzie niezadowolony z efektów działania Quick Sun, może zerwać umowę. W jaki sposób można odstąpić od umowy? Puste opakowanie po samoopalaczu należy odesłać pod nasz adres oraz czekać na zwrot pieniędzy.

Promocja kończy się już dzisiaj!     

You may also like...