Sprawne kolana z Knee Active Plus
Uroda

Sprawne kolana z Knee Active Plus

Magnetoterapia jest dziedziną, która w Polsce zyskuje coraz większą popularność. Badania udowodniły, że metoda leczenia za pomocą pola magnetycznego dobrze wpływa na nasze ciało – uzupełnia i reguluje struktury biologiczne ludzkiego organizmu. Magnetoterapia wyróżnia się tym, iż jest całkowicie bezpiecznym, oraz bezinwazyjnym sposobem leczenia. Za pomocą urządzenia generującego pole magnetyczne wytwarzana jest naturalna energia, która jest całkowicie niezbędna do prawidłowego funkcjonowania.
Wychodząc naprzeciw coraz większemu zapotrzebowaniu w produkty działające na zasadzie zastosowania pola magnetycznego w sprzedaży pojawił się nowy wyrób – Knee Active Plus.

Knee Active Plus jest to stabilizator magnetyczny przeznaczony do stosowania na staw kolanowy. Obecnie na rynku jest wiele

opasek, podobnych do Knee Active Plus, jednak żaden z nich nie posiada tak różnorakiego zastosowania.

Produkt ten możemy wykorzystać w wielu dolegliwościach. Oto kilka przykładów:

  1. Lekka niestabilność stawu kolanowego – nadmierna ruchomość stawu w skutek niewydolności jednego lub kilku więzadeł.
  2. Zespół rzepkowo – udowy: jest to inaczej przyparcie rzepki. Potocznie określany jest także, jako „kolano biegacza”. Jak sama nazwa mówi problem ten dotyczy najczęściej maratończyków. Przyczyny mogą być różne np. przetrenowanie, czy powtarzające się mikrourazy.
  3. Uszkodzenie łąkotek – to najczęściej występujący uraz w ortopedii.

Może przytrafić się każdemu. Najczęściej dochodzi do uszkodzenia w wyniku nagłego prostowania stawu kolanowego, który występuje w częściowym zgięciu i rotacji lub w czasie przeprostu. U osób starszych struktura łąkotek jest osłabiona, dlatego do urazu może dojść przy niewielkiej aktywności np. kucnięcie.

  1. Bóle reumatyczne
  2. Choroba zwyrodnieniowa stawu kolanowego – jest to przewlekła, niezapalna choroba stawu, polegająca na przedwczesnym zużyciu tkanek tworzących staw. Gonartroza charakteryzuje się bólem stawu kolanowego oraz dysfunkcją tego stawu. Najczęstszą grupą osób, która cierpi na tą dolegliwość są kobiety, osoby starsze, a także otyłe.

Co to jest Knee Active Plus?

Jest to opaska wykonana z tkaniny Artroser

, która jest miękka i przyjazna dla skóry. Dzięki swojej elastyczności idealnie dopasowuje się do każdej budowy ciała. Materiał, z którego został wyprodukowany Knee Active Plus jest całkowicie odporny na zabrudzenia, oraz uszkodzenia. Wchłania całkowicie wilgoć, co jest przewagą tej opaski nad innymi tego typu produktami. Ponadto możemy stosować stabilizator bez żadnej krępacji ruchów. Dużą zaletą jest to, że Knee Active Plus nie rzuca się w oczy, możemy go zakamuflować pod ubraniem i nikt nie zwróci na niego uwagi.

Jak działa Knee Active Plus?

Działanie jest bardzo proste. Ponieważ jest to stabilizator jego celem jest: zmniejszenie mechanicznych sił, które działają na staw. Opaska Knee Active Plus zatrzymuje ciepło, a poprzez

dobrą izolację, pozwala utrzymać kolano na poziomie rozgrzania, dzięki temu wewnątrz stawu występuje właściwa temperatura. Dodatkowo wpływ pola magnetycznego powoduje regenerację chorych tkanek oraz działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie.

 

Podsumowując komfortowa opaska Knee Active Plus sprawdzi się w każdej niespodziewanej sytuacji! Może mieć zastosowanie przy leczeniu urazów, obrzęków czy zwichnięć. Świetnie spełni się w formie profilaktyki, ochrony, aby nie nabawić się kontuzji w trakcie treningów czy zawodów. Knee Active Plus dostępny jest w każdym rozmiarze. Idealnie dobrany skład materiału dopasuje opaskę do każdego kształtu kolana. Natomiast działanie wbudowanego pola magnetycznego zlikwiduje opuchliznę, zniweluje ból i przyspieszy regenerację chorych tkanek.

Przeczytaj opinie innych na temat najnowszego, niepowtarzalnego produktu na naszym rynku, jakim jest Knee Active Plus!

Warto kupić Knee Active Plus!

Jeśli jesteś przed dylematem czy kupić Knee Active Plus, to ja mogę podpowiedzieć, że warto! Od jakiegoś czasu zacząłem uprawiać biegi. Na początku były to małe dystanse, jednak z biegiem czasu zaczęły się półmaratony i maratony. Im cięższe następowały treningi, tym więcej występowało różnych dolegliwości. Coraz bardziej zaczęło boleć mnie kolano, a po intensywniejszym dniu spuchło. Uraz ten wykluczył mnie z zawodów, nie wiedziałem, co zrobić! Znajomy fizjoterapeuta polecił mi Knee Active Plus. Nie miałem nic do stracenia, dlatego postanowiłem wypróbować. Od razu po założeniu opaski na kolano ból zniknął, a po kilku dniach opuchlizna zmalała. Dwa tygodnie później mogłem już swobodnie uczestniczyć w treningu. Moje dolegliwości minęły, ale używam Knee Active Plus profilaktycznie, w celu uniknięcia kolejnych urazów.

Tomek

Tylko Knee Active Plus!

Moim zdaniem różnica

jest bardzo duża. Miałam uszkodzoną łąkotkę, wobec tego od jakiegoś czasu zaczęłam nosić stabilizator Knee Active Plus. Bardzo pomaga, kolano nie boli, mogę biegać i jestem zadowolona. Już pół roku walczyłam z bólem kolana! A przy pomocy Knee Active Plus pozbyłam się go raz na zawsze.

Kasia

You may also like...