Zielona kawa – green coffee – opinie i cena
Our Score
Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Zielona kawa – green coffee – opinie i cena

4.3 (85%) 8 votes

Zielona kawa – green coffee

Ostatnimi czasy o zielonej kawie zrobiło się naprawdę głośno. Dzięki niej można spalić naprawdę dużo kilogramów i schudnąć znacznie. Jednak to nie wszystko, regularnie pita, sprawia, że zachorowanie na nowotwory i cukrzycę typu 2 zmniejsza się.

Jest więc to nie tylko dobry środek odchudzający, ale także środek, który może pomóc ci w zachowaniu zdrowia. Naukowcy potwierdzają, że wszystko to co słyszałeś dobrego o zielonej kawie, to prawda.

Czym jest green coffee? Gdzie można kupić? Jaka jest

foto202854 1 Zielona kawa – green coffee – opinie i cena

jej cena?
Zielona kawa powstaje wtedy gdy naturalne ziarna kawowca nie zostają poddane obróbce termicznej. To oznacza, że są to ziarna, których wcześniej nie paliło się ani nie suszyło. Dzięki temu ziarno kawowca pozostaje zielone – czyli takie jakie jest naturalnie. Kawa z takich ziaren nie jest co prawda cudowna w smaku – wręcz przeciwnie, jest mdła i nie ma aromatu. Natomiast jej właściwości są nie do przecenienia. Dzięki pozostaniu naturalnymi, takie ziarna kawowca mają w sobie masę unikalnych związków chemicznych, które rozwiązują się pod wpływem obróbki termicznej.

Naturalne ziarna kawowca natomiast dostarczają do organizmu wielu ważnych witamin, polifenoli, a także kwas chlorogenowy, bardzo ważny dla naszego organizmu.

Ostatnimi czasy zielona kawa jest coraz to bardziej popularna, dzięki czemu można ją dzisiaj kupić niemal wszędzie. Można ją nabyć w sklepach ze zdrową żywnością, a nawet w zwykłych supermarketach, w odpowiednim dziale, z żywnością ekologiczną. Znaleźć ją można w Internecie na stronach zwyczajnych, a także na stronach prosto od producenta. Warto tez zobaczyc suplementy takie jak chocby calominal.

Jej cena wacha się w zależności od tego jakiej jakości jest to produkt. Warto wiec nieco dopłacić, by mieć pewność, że jakość utrzymana jest na najwyższym,światowym poziomie. Wtedy także będzie się miało pewność co do wystąpienia pożądanych efektów.

Kwas Chlorogenowy CGA – dlaczego warto stosować?

Dzięki temu kwasowi, wydzielanie glukozy do krwi następuje wolniej. Reguluje on także komórki by te współdziałały z wytwarzaną w trzustce insuliną.

>>>>  Syrop z cebuli

Dzięki temu wszystkiemu nasz organizm stale ma pobudzony metabolizm i nie ma efektu uśpienia go. Organizm cały czas jest pobudzony. Cukry proste nie zamieniają się w tkankę tłuszczową, tak bardzo niepożądaną w dzisiejszych czasach. Także ludzie, którzy stosują kawę zieloną nie tylko przestają tyć, ale także zaczynają chudnąć.

Oprócz tego wszystkiego kwas CGA pozwala także dbać o zdrowie. Tłuszczbowiem nie osadza się na

foto202854 2 Zielona kawa – green coffee – opinie i cena

narządach wewnętrznych i nie tworzą się tak zwane złogi tłuszczowe. Także osoba, która przyjmuje ten kwas nie musi stosować drakońskich diet i może przyjmować więcej kalorii.

Właściwości składników bioaktywnychzawartych w green coffee

W zielonej kawie można znaleźć witaminę PP, bardzo potrzebną w prawidłowym funkcjonowaniu ludzkiego organizmu. W jednej porcji ekstraktu z zielonej kawy, tej witaminy jest aż 10 % dziennego zapotrzebowania. Ta witamina jest niezwykle ważna: dzięki niej odpowiednio pracuje mózg, a także ta witamina powoduje syntezę kortyzolu, insuliny i tyroksyny.

W zielonej kawie znajdziemy także di trepany, które mimo tego, że cieszą się złą sławą (powodują niewielkie podnoszenie się cholesterolu) mają także bardzo pozytywny wpływ na organiz
m. Kafestol i kahweol są substancjami chroniącymi komórki przed działaniami substancji kancerogennych.

Jak widać właściwości składników bioaktywnych zawartych w zielonej kawie są jak najbardziej pozytywne. Warto jest więc spożywać zieloną kawę, bądź tabletki Green coffee.

Zielona kawa – inne zastosowania

Oprócz faktu, że jest ona dobra na odchudzanie, można ją także używać ze względu na szereg innych właściwości. Jej działanie jest korzystne w przypadku naprawdę wielu chorób.

Dzięki regularnemu piciu zielonej kawy, ryzyko zachorowania na cukrzycę typu 2 zmniejsza się dla osób obojga płci. Oprócz tego, spożywanie tej kawy zmniejsza ryzyko powstawania wielu nowotworów, takich jak nowotwór sutka czy jelita grubego.

>>>>  Hylaroll Kuracja na zmarszczki. Opinie i Cena.

Jak widać nie tylko można dzięki ekstraktowi z zielonej kawy schudnąć. Doskonale działa ona także na nasze zdrowie, które jest odpowiednio chronione. Warto więc pić ten napar, by być zdrowym i szczupłym. Jak widać działanie Green

foto202855 Zielona kawa – green coffee – opinie i cena

coffee jest wielowymiarowe.

Badania nad zieloną kawą. Opinie ekspertów.

Nad zieloną kawą było przeprowadzanych wiele badań. Eksperci zgodni są co do tego, iż ten specyfik jest wartościowym spalaczem tłuszczu. Dzięki regularnemu piciu ekstraktu z zielonej kawy można bez problemu pozbyć się nadwagi.

Mało tego, ten specyfik doskonale także sprawdza się jako prewencja do zachorowania na różnego rodzaju nowotwory oraz bardzo niebezpieczną cukrzycę typu 2.

Poza tym witamina PP, którą przyjmuje się wraz z piciem tego specyfiku idealnie usprawnia pracę mózgu, dzięki czemu jest on w stanie pracować szybciej i bez wysiłku.

UWAGA: rekomendujemy aby przed każdym zakupem jakiegokolwiek suplementu zapoznać się z opinią lekarza lub dietetyka


Szukasz najlepszego preparatu
? Aktualnie green coffee to zdecydowany lider na polskim rynku

Poprzedni artykułRealash – opinie – cena – gdzie kupić?
Następny artykułNovesan – opinie – cena – gdzie kupić ?
Marzena Wielgus
Blog prowadzony jest przez młodą dietetyczkę, pasjonatkę zdrowego stylu życia i matkę, jak sama Autorka o sobie pisze. Jej energia, pasja i twórcze nastawienie do kreowania intrygującej przestrzeni blogowej mogą imponować. Kobieta zamieszcza przepisy na zdrowe potrawy, które świetnie wpływają zarówno na ciało, jak i na ducha. Z perspektywy fachowca i praktyka w sposób wyczerpujący, a zarazem wyjątkowo lekki opisuje różnego rodzaju recenzje, które poleca swoim Czytelnikom. Najprawdziwsza pasjonatka, którzy posiadaja inklinacje i wyjątkowe zacięcie do prowadzenia zdrowego stylu życia, sprawiającego, że najzwyczajniej w świecie jest szczęśliwym człowiekim, który najwyraźniej spełniają się w tym, co robi. Zdołała przy tym zgromadzić wierne grono czytelników, składające się z osób, które również pragną zadbać o swoje ciało, a także samopoczucie – wiadomo przecież, że człowiek jest jednością psychosomatyczną i wszystkie sfery, w zakresie których funkcjonuje, muszą być poukładane. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i swoją wiedzą pragną w bardzo przystępny sposób dzielić się z innymi. Najważniejsze jest jednak, że sposób, w jaki żyje potrafi zachwycić i skłonić do tego, aby wziął sprawy w swoje ręce i zrobił dla siebie coś dobrego.